ВИДЕО: Најневеројатна сообраќајка - како е ова можно

 

Во неверојатна сообраќајка во Америка, автомобил со кој управувал жена со две деца, завршил исправен на скоро 90 степени. Но, тоа не е сѐ. Возилото притоа било под голем напон.

Жената се враќала дома на големо невреме.

Налетала на скршена бандера од која виселе кабли под напон. Автомобилот ги повлекол каблите, по што бандерата излетала под возилото под таков агол што го оставила исправен.

Погледнете:

 

 

 

12.08.2017 - 11:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа