ВИДЕО: На презентерката и се случи мала незгода - „таму доле“

Мексиканската презентерка на временска прогноза преку ноќ стана Интернет сензација и тоа поради малата незгода која и се случила додека била во тесни хеланки.

Една временска прогноза и беше потребна на Мексиканката Сусана Алмеида да ја добие титулата „ најзгодна презентерка на светот“.

Додека таа со насмевка на лицето си ја вршела својата работа, Мексиканците забележале дека поради тесните хеланки нешто што не би требало да се види пред камерите...  

Погледнете...

 

Meksička voditeljica vremenske prognoze by coolPick

 

 

 

21.04.2017 - 11:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа