ВИДЕО: На комбе со патници му излета тркалото среде Скопје - возачите во паника

Видео кое се појави пред само неколку минути во групата „Ѕид на сообраќајниот срам“ предизвика гнев и несигурност кај возачите и пешаците во сообраќајот.

Имено на видео снимката која е поставена во оваа група од еден член во истата јасно се гледа како на комбе кое превезува патници на кружниот тек во Ѓорче Петров му излетува гумата и непрекинато се движи.

Коментарите се нижат секоја минута, а целото видео погледнете го во продолжение:

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.03.2019 - 12:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега