ВИДЕО: На Кинезинка и забранија да внесе алкохол во воз, па таа се погрижи да не и пропадне пијалокот

Кога на една жена во Кина и рекле дека не може да се качи во воз и со неа да внесе алкохол, таа се погрижила да не и пропадне пијалокот.

Надзорните камери ја снимиле жената како пие од шишето. Веројатно планот и бил да го испие пијалокот пред да влезе во воз, меѓутоа на наредната снимка се гледа како жената лежи на подот додека чекари се обидуваат да и помогнат, по што е одведена во болница на отрезнување.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.11.2019 - 22:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега