ВИДЕО:„ На гости кај Путин“ - документарен филм за рускиот претседател

Погледнете го документарецот на рускиот претседател Владимир Путин насловен како „На гости кај Путин“

19.11.2013 - 16:16

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега