Видео: На дождот со чадор во автобус на ЈСП

По невремето во автобусите на ЈСП со чадор. 

Видеото е објавено на Камај.

 

 

 

14.06.2018 - 08:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега