ВИДЕО: На Чуктераш малку фалеше да ѝ излезат градите, а Малденовиќ ја покажа тангата

Српските пејачки Славица Чутераш и Александра Младеновиќ учествуваа во емисијата „Амиџи шоу“ па поради тоа што и двете изгубија во игри мораа да направат по нешто.

Славица мораше да танцува на неколку брзи нумери, па таа се опушти малку повеќе и малку фалеше да и излезат градите

Додека Младеновиќ требаше да напави неколку „клекни стани“, најпрвин свртена кон камерите ги држеше градите да не и испаднат бидејќи не носеше градник, а потоа се сврте со грб и ја покажа тангата под претесниот фустан.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.12.2019 - 11:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега