Видео: Можно е - загрејте ладна соба за само 10 евра месечно

 

Многу луѓе на интернет се уверуваат дека техниката Теракота Пот Хитер навистина делува, односно дека секој може да си направи една таква греалка.

Ништо многу нема да ве чини да ја направите оваа мала греалка, која кога ќе дојде летото повторно може да ја користите за друга намена.

Погледнете ја постапката на паравење во следното видео:

 

 

 

14.11.2017 - 12:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа