ВИДЕО: Момчето на Кардашијан нападна новинар

Момчето на Кардашијан, раперот Кање Вест на аеродромот во Лос Анџелес нападна новинар кој сакал да му постави прашање. 

-Доста. Не зборувај, не ми се обраќај повеќе. Не сакам да ми се обраќање ниту на мене, ниту на било кој што го познавам и тоа кажи им го на сите, рече нервозниот Кање иако новинарот љубезно му постави прашање.

Погледнете...

најчитано сега