Видео: Мислел дека некој му го краде автомобилот, но кога ја отворил вратата имал што да види

 

Кога слушнал звуци од својот автомобил паркиран пред куќата, овој човек мислел дека внатре има крадец, па веднаш излегол да види за што се работи.

Меѓутоа, набрзо сфатил дека се работи за сосема поинакви „разбојници“…

 

 

 

12.10.2017 - 12:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа