Видео: Мирно стоел на бензинска и точел гориво - одеднаш одекнал страшен звук

 

Маж и жена скоро ги изгубиле своите животи додека се обидувале да украдат гориво на една бензинска пумпа северозападно од Лондон.

Драматичното видео кое го снимила надзорната камера на бензинска, покажува човек во црна јакна и сиви тренерки како безгрижно стои покрај својот автомобил и точи гориво, за потоа изненадно да дојде до силна експлозија во внатрешноста од атомобилот поради која испукале прозорците.

За среќа, нема повредени, а погледнете и сами како изгледала цела ситуација:

 

 

 

 

11.12.2017 - 22:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа