ВИДЕО: Минијатурното бикини едвај ѝ ги сокри градите - македонката Љупка повторно провоцира

Македонската блогерка Љупка Митрова веќе почна првите сончеви денови да ги користи на море во Грција.

Но, освен што одмора, таа одлучи малку и да поработи и сними уште една провокативна фотосесија, истакнувајќи ги нејзините облини.

 
 
 
View this post on Instagram

Во танга и минијатурно бикини кое повеќе открива отколку што покрива, Љупка го покажа раскошот што го поседува.

 
 
 
View this post on Instagram

@saltmilano

A PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.06.2019 - 09:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега