ВИДЕО: Милиметри ги делеа од катастрофа, но некако успеаја да се извлечат

Потребни се само неколку секунди на невнимание за да се претвори обична прошетка низ градот или нормално возење со автомобил во нешто многу лошо. Овие луѓе исто така беа милиметар далеку од катастрофа, но некако успеаја да се извлечат.

Погледнете го видеото да видите што им се случило.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

09.09.2019 - 15:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега