ВИДЕО: Мелита ги разголе огромните силикони на плажа - сите погледи вперени кон неа

Некогашната водителка Мелита Ракиќевиќ ужива на одмор во Грција од каде реводно споделува фотографии и видеа во бикини.

Каде и да се појави Мелита привлекува внимание со својот изглед, па не се сомневаме дека така било и овој пат.

 

 
 
 
View this post on Instagram

I’m a diamond 

A post shared by (@melitameli) on Aug 11, 2019 at 7:28am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by  (@melitameli) on Aug 11, 2019 at 5:38am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by  (@melitameli) on Aug 11, 2019 at 7:25am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.08.2019 - 18:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега