ВИДЕО: Меланија, како Снежна кралица - ги опи новинарите

Меланија Трамп (48) блесна синоќа на Конгресниот бал, кој таа и американскиот претседател Доналд Трамп го организираа во Белата куќа. Иако на подиумот им се придружија, Иванка Трамп и Карен Пенс,со сопрузите, Меланија ги засени двете дами, во долг бел фустан.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.12.2018 - 14:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега