ВИДЕО: Мажите се потат кога Лото-Марјана вежба во теретана

Марјана Станојковска активно вежба во теретана, а од таму го покажува тонираното тело.

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.03.2019 - 17:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега