ВИДЕО: Мажите не трепкаат пред овие облини - Катарина мокра во теретана ги снимапе бујните гради

Српската пејачка Катарина Живковиќ редовно вежба, а нема кој го нема пофалено нејзиниот изглед.

Пејачката замина на одмор во Златибор, а слободното време го користи да вежба.

Направила и снимка за својот Инстаграм профил, а она што посебно ги заинтригирало мажите е моментот кога Катарина ги снимала своите бујни гради.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.07.2019 - 13:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега