ВИДЕО: Марија Шерифовиќ и Ѓорѓе Давид се бакнаа во уста среде емисија

Во емисијата „Ѕвезде Гранд“ која е популарна во целиот регион, за време на снимање на нова емисија се случи нешто интересно.

Имено членовите на жирито со своите кавги и интересни ставови знаат да направат шоу, но во најновата емисија на „Ѕвездите на Гранд“, Јелена Карлеуша инсистираше Марија Шерифовиќ и Ѓорѓе Давид да одговорат на предизвикот и да се бакнат во уста.

„Ајде ве молам, уште еднаш да го видам тој бакнеж во уста? Не си најверојатно геј“ инсистираше Јелена.

Ѓорѓе и Марија го прифатија предизвикот и се бакнаа во уста.

Најавата за новата емисија погледнете ја во видеото.

Извор: Вистина.мк

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.05.2019 - 13:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега