ВИДЕО: Македонската водителка падна додека вежбаше - Се пошегува на своја сметка

Македонската водителка Снеже Велков покажа како се поти и напорно вежба за совршено тело.

Таа падна при вежбањето и се пошегува на своја сметка.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.09.2019 - 12:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега