ВИДЕО: Магла го покри целото Охридско Езеро

10.01.2014 - 21:59

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега