ВИДЕО: Луна соблече се од себе - не ѝ пречеа камерите

Пејачката Луна Џогани ги покажа своите обилини пред камерите во реалното шоу „Задруга 3“. Веднаш после вечерата со татко ѝ Гаги, Луна тргнала на туширање, па се расоблекла уште во изолација.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.03.2020 - 19:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега