ВИДЕО: Луѓето прават чудни работи, ова што го направи оваа девојка ги згрози сите

Една патничка во авион преку ноќ стана славна на интернет, откако споделила снимка на која ја лиже даската на WC школката во тоалетот на авионот.

Твитер корисничка, која на таа социјална мрежа се опишува како 22-годишна сексуална работничка од Њујорк, објавила контроверзна снимка.

Не е познато во кој лет точно го извела тоа, но бројни корисници на социјалните мрежи не го сокриле своето гадење и збунетост од виралната снимка, додека некои признале дека им е доволно интернет за денеска.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.03.2019 - 22:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега