Видео: Лудница во соблекувалната на Монако: Хитот на Цеца го запеа и Фалкао

 

Монако врза три победи во француското првенство, па атмосферата во тимот и покрај лошите настапи во Лигата на шампионие е одлична.

Тоа го докажува снимката после победата од 6:0 против Гуингамп. Стеван Јоветиќ во соблекувалната го пушти хитот на српската ѕвезда, Цеца Ражнатовиќ.

Јоветиќ започна, Фалкао се расепа, додека Субашиќ беше тука да ја сними атмосферата.

Погледнете

Извор: Спортски.мк

 

 

 

 

06.11.2017 - 21:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа