ВИДЕО: Луд возач и кај скопскиот Аеродром - Внимавајте

Кај скопскиот Аеродром може да се види и оваа слика.

Возач во спротивна насока, фотографијата е објавена на Ѕидот на Сообраќајниот Срам.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.03.2019 - 11:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега