Видео: Љубов најголема - Беквалац објави неодоливо од од ќеркичката Катја

Убавата пејачка на својот Инстаграм профил објави неодоливо идео на кое ја бакнува својата втора ќерка Катја, а таа се радува. Во опис на видеото, популарната пејачка напишала „Живот“, а намсевката на бебето и ам ќе ви го разубави денот. Погледнете:

 

 

 

23.06.2018 - 15:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега