ВИДЕО: Латино заводникот Рики Мартин се враќа на сцената

41-годишниот  Рики Мартин се враќа на сцената. 

Порториканец го објави синглот Come with me кој е најава за неговиот десетти јубилеен студиски албум.

Слушнете ја неговата нова песна.

најчитано сега