ВИДЕО: Кумата ги засени невестата и младоженецот, ваков танц досега немате видено

 

Со интересен стил на играње, кумата влезе во центарот на вниманието.

Невестата и младоженецот влегоа во втор план бидејќи сведокот на нивната венчавка буквално “откачи“.

Немате видено досега, на свадба, некој друг да игра како оваа невеста.

 

 

 

14.03.2018 - 10:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа