Видео: Контроверзни изјави на третообвинетиот за масакрот кај Смилковци

 

На почетокот на рочиштето обвинителката Фатиме Фетаи рече дека СЈО го презема овој предмет кога Врховниот суд ги укина пресудите на првостепениот и второстепениот суд и предметот е вратен на повторно судење.

Агим Исмаиловиќ денеска со контроверзни изјави на судењето.

 

 

 

16.05.2018 - 17:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега