Видео: Колапс во сообраќајот поради две змии

Две кралски змии направиле вистинско шоу во сообраќајот откако решиле да се парат среде автопат во Калифорнија.

Змиите очигледно не ни биле вознемирени од нервозните возачи кои мораа да ги запрат своите возила чекајќи змиите да ја завршат романсата.

Еден од сведоците решил да го сними целиот чин, а за Дејли Мејл изјавил дека змиите воделе љубов дури 10 минути.

На почетокот сите мислеле дека змиите се борат, но брзо сфатиле дека станува збор за љубовна акција, погледнете.

 

 

 

11.07.2018 - 21:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега