ВИДЕО: Кога Претседателот ќе почне да се врти на вратило

 

Очигледно Бугарија има серија подготвени политичари на физички план. Познато е дека Борисов порано бил телохранител па неговите физички способности не треба да се предизвикуваат. Сега може да го видиме и Румен Радев. Бугарскиот претседател покажува дека е во топ форма

 

 

 

13.03.2018 - 21:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа