Видео: Кога ќе ја погледнете оваа снимка ќе се потсетите колку сте остареле

 

Пазарот сосема го освоија уредите со екрани на допир.

Денес е најнормално да се користат уреди чии функции се контролираат со допир.

Следното видео прикажува девојче кое целосно ги игнорира копчињата на тетрисот и се обидува да си игра поминувајќи со прстот низ екранот, надевајќи дека нешто ќе се случи.

Погледнете:

 

 

 

12.10.2017 - 20:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа