Видео кое го згрози целиот регион: Постар маж води дете со подводник околу вратот (ФОТО)

Видео на кое се гледа како постар господин води дете на каиш за кучиња (поводник) ја вознемири јавноста, а шокантната сцена се случила во улица Књез Милош во Белград.

Корисник на Фејсбук тврди дека видеото ифотографијата настанале вчера на улиците во центарот на градот во Белград.

„Детето има поводник околу вратот, а има околу 5 години- напишано е под објавата на Фејсбук.

Видеото се прошири на социјалните мрежи, па авторот кј го направи видеото и објави на фејсбук, го тргнала видеото.

Целата јавност е згрозена од ваквата постапка.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.05.2019 - 14:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега