Видео: Клекнал да ја запроси, но се случило нешто што го нема ниту на најлошите филмови

 

Навидум овие момче и девојка се како и секоја друга двојка пред чинот на запросување, но тоа што се случило откако тој ја отворил кутијата, не сте го виделе ниту на филм.

Во моментот кога момчето сакало да ги изговори магичните зборови и да ја запроси девојката, прстенот паѓа од мостот директно во водата. Можеби и тоа било некако знак.

Но, сепак сѐ завршило како што треба, бидејќи група луѓе решиле да му помогнат и да го пронајдат прстенот за девојката да не остане со празна рака!

Еве како беше:

 

 

 

14.09.2017 - 13:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа