ВИДЕО: Катарина се породила сама во автомобил - сопругот имал што да види кога се свртел

Катарина од Србија се породила сама во автомобил додека сопругот Павле ја носел во болница.

Породувањето се случило во близина на болницата во Чачак, а кога Павле се свртел имал што да види.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.01.2019 - 23:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега