ВИДЕО: Карлеуша скршена од болка не се одвојува од сопругот- солзи и болка на погребот

Пејачката Јелена Карлеуша цело време е заедно со својот сопруг Душко Тошиќ, кој денеска го погребува својот татко.

Додека траело опелото, пејачката го држела сопругот за рака, а фудбалерот ја тешел својата мајка. Во поворката кон гробиштата, Јелена го држела под рака својот сопруг и цело време чекорела со наведната глава.

Инаку, фудбалерот допатувал во родниот Орловат вчера од Кина, а ноќта ја поминал во семејната куќа, за од утринските часови да подготви сѐ за погребот.

Пејачката ниту еднаш не се огласи на социјалните мрежи по смртта на својот свекор.

 

 

 

20.09.2018 - 17:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега