ВИДЕО: Карлеуша ја напушти хотелската соба во свој стил - пејачката полугола се прошета по ходникот

Јелена Карлеуша се сними во еден хотел во Виена, а снимката стана веднаш хит на социјалните мрежи, затоа што пејачката на себе има исклучително провокативен комбинезон.

Таа прошета пред собата од хотелот во кој престојувала, а демонстрираше и како изгледа кога дива ќе излезе во полн сјај.

Фановите веднаш ѝ упатија комплименти.

 

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.11.2019 - 10:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега