ВИДЕО: Канје Вест покажа како не треба да се однесува кон сопругата

Раперот Канје Вест се понесе и кон својата сопруга Ким Кардашијан се однесуваше неџентлменски, пишуваат светските медиуми.

Тој два пати оваа недела се однесуваше нефер кон Ким. На кошаркарски натпревар раперот не го возврати бакнежот кон Ким, што беше забележано од камерите, поради што доби критики на социјалните мрежи.

Поради тоа на Ким и стана непријатно, па го бакна сопругот во образ.

21.02.2020 - 20:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега