Видео: Камерата ги фати на дело како крадат во маркет - полицијата трага по овие девојки

 

Две млади девојки се фатени среде маркет како ограбуваат додека луѓето си пазарат. 

Овој настан кој е снимен од безбедносните камери на маркетот, е снимен во Белград, каде се гледа дека девојка без срам се преправа дека пазарува, а потоа краде паричник од купувачите.

Полицијата ги бара.

 

 

 

14.03.2018 - 08:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа