ВИДЕО: Камера снимила стравичен момент од судир во Индија - момче и жена летале низ автобусот

Ученик и жена која го носела на училиште за чудо ја преживеале сообраќајната несреќа која се случила во индискиот град Багерати.

Сигурносната камера го снимила моментот кога во него удрило друго возило.

Автобусот после судирот се превртел, а жената и момчето буквално летале низ автобусот. Погледнете:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.07.2019 - 13:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега