ВИДЕО: Како се славеше Коледе во некои делови од Грција

 

29.12.2013 - 14:43

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега