ВИДЕО: Како изгледа љубовта во ера на коронавирус?


Групна свадба во еден филипински град оваа година изгледаше поинаку од претходно. Паровите се бакнуваа со маски

 

Тоа е една од мерките на претпазливост поради сѐ поголемиот страв од коронавирусот. Освен што паротивте добија маски, направени се и посебни здравствени контроли.

 

27.02.2020 - 20:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа