ВИДЕО: Како да се распакувате за секунда?

Двајца студенти сакале да ги подобрат картонските кутии кој инаку се користат за праќање на пакети и складирање на различни работи, па така дошле до брилијантна идеја која воодушеви многумина.

 

Погледнете...

15.01.2014 - 09:51

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега