Видео: Како да пробиете нечија Wi-fi лозинка и секогаш да имате бесплатен интернет

 

Денеска е просто незамисливо да се има мобилен телефон без пристап на интернет со оглед на тоа дека сите друштвени мрежи и омилени апликации бараат приклучок на сите мрежи.

Постои апликација на интернет која може да ја симнете и преку која ќе можете да пронајдете голем број интернет мрежи, а и да ја пробиете нивната лозинка.

Погледнете во видеото како изгледа:

 

 

 

29.10.2017 - 19:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа