ВИДЕО: Ја запроси во стилот на Хари Потер!

Овој предлог за брак дефинитивно е волшебен! Андреја Тејлер која е голема обожавателка на Хари Потер добила понуда за брак токму во стилот на овој филм.

Скот отишол кај Андреа и и дал писмо во кое се наоѓала мистериозна порака во која се криела првата трага на волшебната авантура. Таа трагалше на секаде за на крај да пристигне во ресторанот каде ја чекаше саканиот со веренички прстен.

Погледнете...

04.10.2013 - 11:23

најчитано сега