Видео: Ја отворила скриената преграда која ја имаат сите машини за алишта, а внатре се и сешто

Кејти Хинц од алифорнија дозволила нејзиниот сопруг да се обиде да ја поправи машината за перење алишта, но не можела да претпостави дека ќе ги најде сите овие работи кои мислела дека одамна ги изгубила.

Имено, кога нејзиниот сопруг ја извадил долната фиока, таму наишол на распарени чорапи, пари но и многу шноли за коса.

Кејт сосема случајно ја пронашла скриената преграда и се згрозила колку габи се создале таму и ширеле непријатен мирис, а можат да бида и извор на разни болести.

Видеото погледнете го овде.

 

 

 

17.10.2018 - 22:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега