ВИДЕО: Ја јавна на сцената на Гранд - Саша Поповиќ и Ана Бекута ги запрепастија сите со својот потег

Ана Бекута, која е член на жирито на музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“ во една емисија се пофалила со добра физичка подготвеност, па без проблем покажала како прави склекови. Саша Поповиќ ѝ пријде зад грб, па застана зад неа, а сето тоа што го правеше изгледаше како симулација за секс.

-Немој Саша тоа да го правиш? Што правиш бре? - викнала Ана во еден момент кога ѝ засметал во вежбањето.

 
 
 
View this post on Instagram

#anabekuta #svesamsteklasama #imesreće #zvezdegrandaspecijal @anabekuta1 

A post shared by Ana Bekuta (@bekutana_fanpage) on Feb 10, 2019 at 12:16pm PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.02.2019 - 09:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега