Видео: Извонредна - вака Цеца ќе изгледа во новиот спот со Саша Матиќ

 

Многумина очекуваа дека дуетската песна на овие двајца врвни пејаќи ќе доживее премиера токму на концерт, но Саша и Цеца одлучиле уште малку да ги држат во неизвесност своите фанови.

Сѐ е подготвено за снимање, а на нејзиниот изглед работат тим експерти, за пејачката да изгледа совршено. На друштвените мрежи испливало и видео од тоа како Ражнатовиќ ќе изгледа во видео записот.

 

 

 

 

14.11.2017 - 11:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа