ВИДЕО: Известуваше во живо, а тој се обиде да и влета во кадар- нејзината брза реакција ги насмеа сите

Снимка од новинарката Дарла Мјлс од Њујорк, стана хит на интернет.

Имено додека известуваше во живо, постар маж и влета во кадар а таа со еден потег го спречи.

Иако се чинеше дека гледа во камерата таа со рака успеа да го спречи човекот да помне помеѓу неа и камерманот додека известуваше.

- Обидете се да бидете добри во она што го работите, бидете као Дарла- гласел еден од коментарите.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.07.2019 - 13:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега