Видео: Исчезна за 30 секунди - погледнете како професионален крадец отвора автомобил

 

На следното видео се гледа паркиран автомобил „BMW X6“ и професионалец кој успева за помалку од минута да го отклучи автомобилот и да го стартува.

Инаку, овој автомобил е познат по тоа што има висока технолошка заштита.

Доколку имате автомобил ова идео ќе ве исплаши - неверојатно колку малку им треба на искусните разбојници да украдат возило.

 

 

 

24.10.2017 - 10:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа