ВИДЕО: Интернет ѕвезда ќе загинеше снимајќи за на социјалните мрежи

Интернет ѕвездата Џејсон Кларк си го загрози животот за време на снимање на еден видео-клип.

Кларк на социјалната мрежа Тик ток има повеќе од 400.000 следачи, а на Инстаграм објави видео кое додека го снимал замалку ќе го загубел животот.

-Никогаш не сум бил толку близу до смртта. Мислам дека очните капаци ми се заледија, напиша тој.

28.02.2020 - 23:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа